RRI Tools у Косовској Митровици

У згради Ректората Универзитета у Приштини са привременим седиштем у Косовској Митровици, у понедељак, 22. децембра 2015. године, одржана је трибина посвећена одговорном истраживању и иновацијама у оквиру пројекта RRI Tools.

Трибини су присуствовали асистенти, доценти, ванредни професори, редовни професори, као и студенти са Универзитета.

Трибину је отворио проректор за међународну сарадњу и научно-истраживачке пројекте на Универзитету у Приштини са привременим седиштем у Косовској Митровици и редовни професор, др Александар Јовановић, који је упознао представнике ЦПН-а са актуелним међународним пројектима. Том приликом је исказао потребу за даљом сарадњом на овом пољу између две институције, како на пољу међународне сарадње, тако и на пољу популаризације науке међу студентима.

Више информација можете пронаћи на сајту Центра за промоцију науке http://www.cpn.rs/aktivnosti/rri-tools-u-kosovskoj-mitrovici/