Директор УНДП-а одржао предавање на Универзитету

У оквиру редовних активности Канцеларије за међународну сарадњу Универзитета у Приштини, 9. новембра 2016. године, у ректорату Универзитета, директор УНДП-а, Andrew Russell, одржао је предавање студентима Правног факултета на тему ''Глобални циљеви УН-а и улога младих у креирању будућности''.

Након предавања, г. Russell се састао са ректором Универзитета у Приштини проф. др Срећком Милачићем. Ректор Милачић је упознао госта са историјатом, тренутним стањем и планом развоја Универзитета. Током разговора детерминисана су поља будуће заједничког рада УНДП-а и Универзитета и договорени су даљи кораци будуће сарадње, а у циљу изградње капацитета и унапређења образовног процеса на Универзитету.