Обележен 4. април - Дан студената

На Универзитету у Приштини са привременим седиштем у Косовској Митровици низом пригодних манифестација обележен  Дан студената - 4. април.

Свечаности поводом обележавања Дана студената присуствовали су директор Канцеларије за Косово и Метохију Александар Вулин, саветник председника репубике Марко Ђурић, епископ рашко-призренски Теодосије, преставници локалне самоуправе и многобројни гости. Присутне је поздравио ректор Универзитета проф. др Срећко Милачић.

Тим поводом, Канцеларија за Косово и Метохију, ресорно министарство и донатори обезбедили су 79 стипендија за најбоље студенте које ће се исплаћивати до краја текуће школске године.