Најуспешнијим студентима додељена новчана помоћ

Најуспешнијим студентима факултета Универзитета у Приштини са привременим седиштем у Косовској Митровици, као и студентима високих школа струковних студија са територије Косова и Метохије, додељена је новчана помоћ коју је обезбедила Канцеларија за Косово и Метохију и којој се одазвало више од 40 компанија и предузећа из Србије и иностранства.

Прошле године помоћ је добило 89 студената, а ове њих 183. Министар Александар Вулин је данас у Амфитеатру Факултета техничких наука потписао уговоре о додели новчане помоћи са 183 студента. У име одабраних студената, захвалио се Милош Ђукић, студент Факултета техничких наука.