Резултати Конкурса за студентску размену

Чланови Комисије размотрили су приспелу документацију студената у складу са конкурсима за студентску размену и донели одлуку о избору студената који ће узети учешће у студентској размени.

На Белгородском државном технолошком универзитету ,,В.Г. Шухов'' боравиће следећи студенти Универзитета у Приштини:

Катедре за руски језик Филозофског факултета:

1.      Милена Соврлић;

2.      Ивана Русимовић;

3.      Александра Вељковић;

4.      Зоран Јефтић;

Економског факултета:

1.      Милица Петровић;

2.       Василије Лањин;

3.      Стефан Вуксановић;

4.      Милан Јовановић;

Факултета техничких наука

1.      Милица Паљић;

2.      Александар Божовић;

3.      Душица Гвоздовић;

На Белгородском државном националном истраживачком универзитету боравиће следећи студенти Универзитета у Приштини са привременим седиштем у Косовској Митровици:

Катедре за историју и Катедре за историју уметности Филозофског факултета

1.      Урош Микетић;

2.      Никола Шкалак;

3.      Данијела Стојиљковић;

4.      Лазар Аксић;

5.      Миљан Окиљевић;

Катедре за филозофију Филозофског факултета

1.      Митар Недељковић;

2.      Стефан Ђорђевић;

3.      Немања Нешић;

Катедре за педагогију Филозофског факултета и Учитељског факултета

1.      Јелена Васиљевић;

2.      Милан Грозденовић;

3.      Александра Миленовић;

4.      Невена Анђелковић;

5.      Јелена Гајић.

Студенти ће, по терминима утврђеним на Конкурсима боравити на универзитетима у Руској федерацији, и то:

На Белгородском државном технолошком универзитету ,,В.Г. Шухов''

- четири студента са Катедре за руски језик,  у периоду од 01. 07. 2015. до 30. 07. 2015. године, а у циљу учешћа на летњој школи;

- четири студента са било ког смера Економског факултета, у периоду од 01. 06. 2015. до 30. 06. 2015. године;

- три студента са било ког смера Факултета техничких наука, у периоду од 01. 06. 2015. до 30. 06. 2015. године.

На Белгородском државном националном истраживачком универзитету

- пет студената са било ког смера Учитељског факултета или Катедре за педагогију Филозофског факултета, у периоду од 29.06.2015. до 12.07.2015. године, а у циљу реализације педагошке праксе;

- пет студенaта са Катедре за историју и Катедре за историју уметности, у периоду од 29. 06. 2015. до 25. 07. 2015. године, а у циљу реализације археолошке праксе;

- три студента са Катедре за филозофију, у периоду од 05. 10. 2015. до 01. 11. 2015. године, а у циљу образовно-научне размене.

Трошкове смештаја и исхране у потпуности ће обезбедити Белгородски државно технолошки универзитет ,,В.Г. Шухов'' и  Белгородски државни национални истраживачки универзитет. За студенте који буду изабрани на Конкурсу трошкове превоза сносиће матични факултети.

Изабрани студенти морају доставити копије прве стране пасоша лично у Ректорату Универзитета (Милошу Суботићу, стручном сараднику за међународну сарадњу) или електронском поштом на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. , најкасније до 10. априла 2015. године.