Промена сатнице доделе уговора о стипендирању

Обавештавамо стипендисте Фонда са Универзитета у Приштини да ће свечана додела Уговора о стипендирању бити одржана у четвртак 23. априла 2015. године у 14 часова, уместо првобитно предвиђених 19 часова.

Свечана додела уговора о стипендирању биће одржана у Свечаној сали Ректората Универзитета у Приштини, улица Филипа Вишњића бб у Косовској Митровици.

Уговоре о стипенедирању доделиће министар омладине и спорта Вања Удовичић, а свечаној додели уговора најбољим студентима, поред стипениста Фонда за младе таленте присуствоваће и ректор Универзитета у Приштини проф. др Срећко Милачић, студенти  као и представници медија.