Летња школа руског језика у Белгороду, Русија

На   основу   Уговорa   о   научно-образовној   сарадњи,  број   11-5/32, између  Белгородског државног технолошког универзитета ,,В. Г. Шухов” (Руска Федерација) и Универзитета у Приштини са привременим седиштем у Косовској Митровици, расписује се

КОНКУРС

за Летњу школу руског језика која се одржава на Белгородском државном технолошком универзитету ,,В. Г. Шухов” (Руска Федерација) у периоду од 1. до 26. јула 2019. године.

Студенти се могу пријавити за следеће нивое: основни, средњи и напредни.

Стипендије су предвиђене за 10 редовних студената (основних, мастер и докторских студија)

За пријаве на Конкурс потребно је пријавити се на RUSSIA.STUDY (https://russia.study/ru).

Упутство за пријаву:

–   региструјте се

– у главном менију изаберите “Additional Programs / Дополнительное образование”, потом  Russian language and literaturee / Русский язык и литература” и у опцији град изаберите “Belgorod / Белгород”

– попуните све поља која се захтевају у апликацији

Рок за пријаву: 15. март 2019.год

Стипендија покрива: школарину, смештај и исхрану (два оброка)

Додатне информације могу се добити путем електронске поште iro@pr.ac.rs, путем телефона 028-422-340 или лично у Ректорату сваког радног дана, у периоду од 8:00 до 14:00 часова.