Међународно такмичење Alibaba GET Challenge

Zvanični naziv takmičenja je Alibaba Global eCommerce Talent Challenge 2020: Digital Solutions During and Beyond COVID-19, a na njemu će učestvovati 13 zemalja.

Glavni organizator takmičenja je Alibaba Business School, a sve zemlje učesnice imaju nacionalnog koordinatora. Za Republiku Srbiju koordinator je Departman za industrijsko inženjerstvo i menadžment, Fakulteta tehničkih nauka, Univerziteta u Novom Sadu.

Takmičenje je namenjeno mladim preduzetnicima (ne moraju biti studenti) koji imaju od 18 do 30 godina, a timovi se sastoje od tri do pet članova. Mogućnost učešča na finalnom takmičenju imaće pobednici nacionalnih takmičenja. Glavna nagrada iznosi 100.000 RMB (14.000 USD).

Globalno finale takmičenja biće organizovano u potpunosti online, a nacionalno u skladu sa preporukama i direktivama nadležnih organa Republike Srbije.

Prijave su otvorene do srede, 12.05.2020. do 12:00h.

Detaljne informacije nalaze se na sledećem linku: