Школска година на свих десет факултета Универзитета у Приштини са привременим седиштем у Косовској Митровици, почела је данас, и овом прилиоком су бруцошима свечано уручени индекси. Настава ће се одвијати непосредним путем, што ће допринети бољем стандарду студирања.

Ректор Универзитета у Приштини, проф.др Небојша Арсић је са проректором за наставу проф.др Владимиром Боранијашевићем, обишао факултете који се налазе у саставу Универзитета у Приштини, и бруцошима пожелео добродошлицу. Дипломе наших факултета су признате у многим државам, наши студенти и дипломци могу да наставе своје образовање континуирано, на било ком факултету у региону.

Срећно свим студентима Универзитета у Приштини са привременим седиштем у Косовској Митровици у новој академској години!