Моје искуство је више него позитивно. Факултет нам је близу, предавања су редовна, језик углавном разумемо. Завршавање докумената је трајало три недеље од нашег доласка, међутим све смо завршиле на време.  Стипендија је исплаћена у року од три недеље у својој половини, на рачун који смо отвориле при доласку. Професори су прилагодљиви, студенти су дружељубиви, особље дома је расположено увек да помогне.

Град је леп и чист, превоз организован и за све постоје студентски попусти. Становници се углавном користе бицикле као главно превозно средство, за које постоји апликација и први сат је увек бесплатан. ЕСН организације су сталне журке, дружења, путовања и авантуре. Имамо бесплатно организоване спортове у великим халама сваке недеље. Храна је генерално добра, нормално доста скупља, као што је и очекивано. Лидл нам се налази одма прекопута дома, као и неколико аутобуских станица. Студентска менза је на располагању у којој један оброк кошта 3.86е са студентским боновима, којих имамо 20 месечно ( који нам такође у појединим местима обезбеђују бесплатне оброке ).

Једина замерка је што један семестар не траје дуже.