Рок за пријаве постдипломаца из Србије на престижном европском такмичењу је 31. јануар.

Сви постдипломски студенти и докторанди из хемије, физике, медицине, биологије, биотехнологије, биоинформатике, информационих технологија, биохемије, фармације, инжењерства и сродних области, као и студенти завршних година мастер студија економије и бизниса, могу да се пријаве за учешће и представљање Србије на Купу иновација, престижном европском такмичењу, које организује Merck, једна од водећих научних и технолошких компанија у свету. Пројекат је у Србији реализован уз подршку Министарства науке, технолошког развоја и иновација РС и Центра за промоцију науке. Куп иновација одржаће се од 20. до 26. јула, у Дармштаду, у Немачкој.

За више информација посетите САЈТ